Loading...
Ethos Ürünler 2018-04-03T22:40:15+03:00

Tesis güvenliği ve enerji verimliliği konusunda
çözümlere mi ihtiyacınız var?

Bize Ulaşın

Ethos Ürünler

Tüm Ürünler

Tehlikeli ortamlarda kullanılan CMP ve BARTEC marka ex-proof ürünler: CMP markası dünyanın önde gelen kablo rakoru (gland) üreticisidir. Her türlü endüstriyel ve tehlikeli ortam kablo gland taleplerinize CMP markasıyla çözüm sağlamaktayız.

TOSHIBA marka orta-gerilim voltaj regülatörü: Bu ürünümüz ile şehirlerde ya da işletmelerde yaşanan gerilim düşümlerini veya yükselmelerini çözmekteyiz.

TECHNOELECTRIC ve CAMSCO marka otomatik transfer şalteri: Bu ürünler transfer panosu yapan üreticilerimize hem alan hem maliyet hem de fonksiyonellik avantajı sağlamaktadır. 2 adet ürün ve kendi aralarında mekanik ve elektriksel herhangi bir bağlantıya ihtiyaç duymadan ek bir ürünle kompakt ve çok daha fonksiyonel şekilde transfer panonuzu yapmanıza imkân sağlamaktadır.
EVA ELEKROMEKANİK ve ELKO marka OG Hücre ve Beton Köşkler: Türkiye orta gerilim sistemlerinde kullanılan hava ve SF6 gaz yalıtımlı OG hücrelerin ve bu hücrelerin konulduğu prefabrik ve mono-blok beton köşklerin tedarikini yapmaktayız.
SWEDISH NEUTRAL toprak hata nötrleme cihazı: Distribütörü olduğumuz Swedish Neutral markası ile şehir şebekeleri ve iletim şebeklerinin toprak hatası güvenliğini arttırmaktayız. Bu ürün sayesinde Faz-Nötr toprak hatalarında hata akımını sıfırlayarak herhangi bir can kaybını engellemiş olup maddi hasarı da minimuma indirmekteyiz. GFN (Ground Fault Neutrilizar) ile dağıtım şirketlerinin SAIDI ve SAIFI değerlerini düşürmekteyiz.

Ethos Enerji tesis güvenliği ve enerji verimliliği çözümleri

Sektörün önde gelen markalarının partnerliğini yapmakta ve müşterilerine çözümler sunan Ethos Enerji işinizi daha iyi hale getirir.

BİZE ULAŞIN

Tüm soru ve önerilerinizi bekliyoruz!