Tesis güvenliği ve enerji verimliliği konusunda
çözümlere mi ihtiyacınız var?

Bize Ulaşın

Tesis Güvenliği ve Enerji Verimliliği Uzmanı

Firmamız 2015 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ethos Enerji, tesis güvenliği, enerji verimliliği, enerji kalitesi konusunda sektörün önde gelen markalarının partnerliğini yapmakta ve müşterilerine çözümler sunmaktadır. Ethos Enerji olarak firmamız Türkiye Elektrik sektörüne yeni bir soluk getirmek için çalışmalar yapmaktadır. Dünyada kullanılan en son teknolojileri Türkiye’deki firmaların hizmetine sunmaktadır. Bu sayede hem Türkiye’deki firmaların standartlarını yükseltmekte hem de daha güvenli hale getirmektedir.

Kurucularımız

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ut enim ad minim veniam.

Hakan Demiray

Firma ortaklarından Hakan Demiray 2007 yılında ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinden mezun olduktan sonra iş hayatına elektromekanik sektörünün lokal lider firmalarından Elko Elektrik’te başlamıştır. Burada Orta Gerilim Hücre üretimi sorumluluğundan başlayarak sırasıyla Ar&Ge müdürlüğü ve dış ticaretten sorumlu genel müdür yardımcılığı pozisyonlarında bulunmuştur. 2013 yılında kariyerine dünyanın önde gelen uluslararası firmalarından Eaton Elektrik’te devam etme kararı almıştır. Eaton’da İhracat Müdürü pozisyonunda bulunmuş olup ayrıca Eaton Orta Gerilim Ürünleri sorumluluğunu da üstlenmiştir. 10 senelik iş hayatında 30’a yakın ülkeye iş seyahatinde bulunmuş olup dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Okan Cantürk

2002 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezun olduktan sonra iş hayatına başlayan Okan Cantürk 2005 yılına kadar sırasıyla Schneider bayiliği yapan bir firmada ve sektörün önde gelen bir taahhüt firmasında görev almıştır. 2005 yılında Moeller Elektrik’te Satış Mühendisi olarak çalışmaya başlayan Okan Cantürk, 2008 yılında Eaton Elektrik’in Moeller’i satın almasıyla Eaton bünyesinde iş hayatına devam etmiştir. 2011 yılında Eaton Elektrik’te Bayii Kanalı Satış Müdürü pozisyonuna terfi etmiştir. Bu pozisyonda uzun seneler çalışmış olup; Türkiye’deki sektörel gelişmeleri yakından takip etmiştir. Şu anda15 senelik sektörel bilgi birkimini ETHOS Enerji’nin müşterine aktarmaktadır.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Alanında uzmanlaşmış ve distribütörlüğünü yaptığımız markalar

Ethos Enerji tesis güvenliği ve enerji verimliliği çözümleri

Sektörün önde gelen markalarının partnerliğini yapmakta ve müşterilerine çözümler sunan Ethos Enerji işinizi daha iyi hale getirir.

BİZE ULAŞIN

Tüm soru ve önerilerinizi bekliyoruz!